Skontaktuj się z nami:
+48 22 818 44 78
+48 721 016 111

Wyszukiwarka

Najwyższej jakości artykuły dla dzieci - wózki dziecięce, ubrania, meble

Sklep Małe Dziecko powstał w 1991. Jesteśmy sklepem z dużym doświadczeniem i praktyką. Pomożemy w doborze wózka, fotelika i urządzeniu pokoju dla maluszka.
Wózek jest to pierwszy jak i bardzo ważny pojazd w życiu Waszego dziecka i każdego z nas.

W naszym sklepie możemy zaprezentować Państwu doskonałą  znaną na całym świecie markę Bugaboo, która jest marką premium. Bugaboo jest nazywana marką gwiazd.
Jest to holenderska marka, która zachwca funkcjonalnością i designem. Ogromną zaletą wózków jest to z jaką łatwością się go prowadzi, jest bardzo zwrotny, wręcz możemy go prowadzić jedną ręką. Wszystkie modele wózków są bardzo łatwe i przyjazne w obsłudze i składaniu do podróży samochodem, gondola jest składana na płasko.
W wózkach Bugaboo zaletą są budki, które są powiększone i osłaniają całkowicie dziecko od słońca i deszczu. Wózki doskonale sprawdzają się w ciasnych sklepowych alejkach jak i w trudnym leśnym terenie.
W naszym sklepie możecie Państwo obejrzeć i zakupić każdy model Bugaboo w wybranym przez siebie kolorze jak również dokupić do niego uchwyt na kubek, śpiworek, parasolkę, i inne akcesoria.