Skontaktuj się z nami:
+48 721 016 111

Wyszukiwarka

informacja o prawie odstąpienia od umowy

 

Konsumenci, którzy dokonają zakupu w naszym sklepie internetowym mają prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakielkolwiek przycyzny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odbioru przesyłki z towarem (tj. wydania jej konsumentowi lub innej upoważnionej przez niego osobie).

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (czyli z jego treści, nawet bez użycia sformułowania „odstępuję od umowy", ma wynikać chęć rezygnacji z zakupionego towaru).

Swoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy mogą Państwo przesłać w formie:

- pisemnej na poniżej wskazany adres:

MAŁE DZIECKO KATARZYNA MIROS

przy ul.Białostockiej 6 lok.4,

03-741 Warszawa

- pocztą elektroniczną na adres e-mail:sklep@maledziecko.pl

W przypadku przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, prześlemy niezwłocznie na Państwa adres e-mail, ewentualnie drogą sms potwierdzenie otrzymania informacji (oświadczenia) o odstąpieniu od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności.

Zwrot płatności nastąpi niezwłocznie, po otrzymaniu towaru,a w każdym przypadku nie później niż 14 dni 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (do zakupu w naszym sklepie internetowym towaru), chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Prosimy odesłać lub przekazać nam towar na poniżej wskazany adres:

MAŁE DZIECKO KATARZYNA MIROS

przy ul. Białostockiej 6lok.4,

03-741 Warszawa

Towar należy odesłać/dostarczyć niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przypadku odstąpienia przez Państwa od umowy, ponoszą Państwo tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.